Kovová bižuterie Jablonec - velkoobchod a výroba: PP Trading

Výroba a prodej kovové bižuterie

PP Trading

Úvodní stránka Tisk Email

 

Firma P.P:trading byla založena v roce 1994, jako výrobce a prodejce bižuterie a bižuterních komponentů.
V této době dodávala  bižuterii kromě jiného také do zásilkového obchodu  Quelle s.r.o.

Od roku 2000 se postupně orientovala na dodávky bižuterních komponentů , jako jsou náušnice a náušnicové  háčky a klapky. Různé druhy zapínání náhrdelníků a náramků jako například pérové kroužky, karabinky, S-háčky a další. A v neposlední řadě široký sortiment bižuterních řetízků a jejich příslušenství včetně různých typů koncovek, kalot, komponentů pro odznaky, šátkové spony a manžetové knoflíky.

V poslední době byly přidány do sortimentu různé typy kotlíků na skleněné kameny, včetně kotlíků na rivoli a celý sortiment broušených kamenů firmy Swarowski.

Nabízíme i lůžka na pryskyřici.

Naše   komponenty jsou použity v kolekcích luxusní bižuterie významných a známých Jabloneckých výrobců , jako například Ag-plus s.r.o, JSB-Jablonecká bižuterie, LILIEN s.r.o , ESTRELLA Es-Press s.r.o, EMPEX-Bohemia s.r.o, KOBI s.r.o,KORTÁN-SKLO BIŽUTERIE, PRECIOSA a.s., RIAL-jewellery , ŠENÝR s.r.o , SUIT Jewellery s.r.o,
YANI , a  další

S jednotlivými našimi výrobky / bižuterními komponenty/ se můžete setkat na pultech mnoha Hobby-schopů  a to v různých povrchových povrchových úpravách  /galvanikách/, jako například zlacené stříbřené černé ,nebo v různých staroúpravách dle přání zákazníků.